NajduTě

Nejúspěšnější řadou produktů pro GSM platformu je ucelené systémové řešení NajduTě. Jedná se o službu, která je výhradně provozována na našich vlastních systémech. Tento systém byl vyvíjen ve spolupráci s Policií ČR a Odborem prevence kriminality Ministerstva Vnitra. Je určen na ochranu života a zdraví dětí do 18 let. Systém umožnuje geografickou lokalizaci polohy mobilního telefonu dětí, a tedy určit jejich polohu. V případě že se vaše děti ztratí, nebo se chcete jen ujistit, že jsou tam kde mají být, jejich polohu snadno zjistíte pomocí operačního centra, kam stačí jen zavolat.

NajduTě  je služba, která Vám pomůže najít Vaše dítě již za 9,5 sekundy. Systém dokáže najít polohu naprosto každého zapnutého mobilního telefonu přihlášeného do sítě T-Mobile. Jde tedy o sledování mobilního telefonu formou pravidelného zápisu jeho polohy v určených časových intervalech. Poskytována je ve spolupráci s Policií ČR, která v případě potřeby okamžitě přijme data ze systému operačního centra společnosti GOPE Systems o pohybu dítěte, a začne neprodleně jednat. Služba byla zavedena především proto, že se ročně pohřešují tisíce dětí.              

Aktivací služby NajduTě  můžete snadno předcházet situaci, kdy nevíte kde je vaše dítě a bojíte se o něj. Nebo se chcete jen ujistit, že je vše v pořádku. Ochrana dětí by měla být vždy na prvním místě. A právě NajduTě.cz je unikátná systém na sledování mobilního telefonu, který může zásadně přispět k jejich bezpečí.


Kde mohu NajduTě objednat ?

  BASIC        STANDART           EXCLUSIVE

Není nic snazšího, než zvednout telefon a kontaktovat operační centrum.  Ujistěte se, že je vaše dítě tam, kde má být. Na tréninku, doma nebo v kroužku. Neváhejte a zakupte si službu již nyní.

Služba je unikátní právě proto, že není potřeba kupovat speciální mobilní telefon s lokátorem, ani speciální sledovací GPS krabičky nebo instalovat programy do telefonu. Je funkční naprosto s každým mobilním telefonem. Jeho poloha se určuje na základě znalosti polohy BTS (přístupové antény mobilního operátora, které zajištují pokrytí signálem), ke kterým je telefon aktuálně připojen. Systém je tudíž schopen najít mobilní telefon pouze na základě přihlášení do sítě, a to i například ve sklepech, garážích, metrech, tunelech, podchodech, betonových stavbách, apod. Systém je tedy schopen detekovat polohu i v místech, kde GPS systémy naprosto selhávají.

Služba se aktivuje jednorázovou registrací pomocí aktivačního formuláře, který se odešle emailem či poštou. Dále proběhne hovor s aktivačním specialistou, se kterým se dokončí proces aktivace. V případě, že by se dítě ztratilo, zavoláte na operační centrum služby NajduTě, které je vždy k dispozici, a podle situace se zahájí ihned nezbytné kroky.autor: GOPE, datum: 24.02.2012 16:26