SouborySoubory

Jsou dostupné následující volby...

Složky

Soubory jsou roztříděny do složek...

  • Tiskové zprávy

Káva může zachránit dětský život.

Vyměňte jeden šálek kávy za dětský život!
Právě s tímto heslem by NajduTě.cz rádo  získalo co nejvíce finančních prostředků pro Občanské sdružení Ztracené Dítě o.s. Ve dnech 31.10 a 1.11.2013 mohou lidé finančně podpořit toto sdružení a ještě si vychutnat  vynikající čerstvě namletou italskou kávu.
Kávu za 15 Kč, ale i limonádu za 10 Kč si mohou koupit návštěvníci veletrhu Dětská planeta na pražském výstavišti, a tím finančně podpořit Ztracené dítě o.s.

Ztracené dítě je občanské sdružení provozující krizovou bezplatnou telefonní linku 116 000, na kterou se obrací děti na útěku, rodiny, kterým se dítě ztratilo nebo bylo uneseno a také všichni ti, kdo mají o pohřešovaném dítěti jakékoliv informace, které by napomohly k jeho včasnému nalezení.

 

Na veletrhu Dětská planeta si kávu i limču pro děti budou moci návštěvníci veletrhu zakoupit na stánku umístěném ve střední hale. Na stejném místě bude přichystán i bohatý program pro děti a dospělé. Obří trampolínu, omalovánky, malování na obličej, bludiště a jiné atrakce spolu se sbírkou pro Ztracené dítě organizuje projekt NajduTě.cz který jste v první polovině tohoto roku mohli vidět na billboardech, nebo slyšet v rádiu.

 

Čerstvě mletou italskou kávu i profesionální kávovar pro tuto sbírku zapůjčila společnost EvaldKost, která dodává a pronajímá kvalitní kávovary nejen do firem a kanceláří, již přes 7let v Čechách i na Slovensku. Kvalitní kávu Camardo z oblasti Molise bude pro návštěvníky, v rámci této sbírky, připravovat uznávaný odborník na kávu a její přípravu, sám pan Evald Kost.


možnosti informace o souboru
Odkaz ke stažení: Stáhnout soubor Velikost souboru: není uvedena
Autor: není uveden Verze souboru: není uvedena

vložil: GOPE, datum: 30.10.2013 14:51, kategorie: Tiskové zprávy

Hodnocení souboru
Ohodnoťte soubor hvězdičkami...

nejhorší
nejlepší

Průměrné hodnocení: 2,6
Účastníků: 20