SpolečnostSpolečnost

Jsou dostupné následující volby...

Naši partneři

MVCR MVCR – Ve spolupráci s Ministerstvem vnitra České Republiky byl vyvinut unikátní systém, umožňující Policii rychle získat jinak jen těžko dostupné informace
Policie ČR   Policie ČR – Policie ČR je strategickým partnerem Projektu NajduTě.
Intel Intel – Přední výrobce procesorů a HW komponent obecně. Je pro nás strategickým partnerem v oblasti implementace a integrace nestandartních HW systémů.
T-mobile T-mobile – Je mobilním operátorem nové generace s mohutným moderním technologickým zázemím. V partnerství s ním jsme uvedli za spolupráce MVCR a Policie ČR na trh úspěšnou službu NajduTě.
Lenovo Lenovo – Výrobce počítačové techniky s dlouhodobě dobrou pověstí. Počítače Lenovo pro nás představují platformu, které sami důvěřujeme.
DELL DELL - Partner společnosti pro oblast serverů.
ATTO technology ATTO technology – Je světovou špičkou ve výrobě prvků pro optické sítě dimenzované pro rychlé a velké datové toky.
Centemo Centemo – Mohutné modulární řešení pro správu video obsahu, které snadno spolupracuje se systémy jako FinalCut nebo AVID.

Plero

Plero – Specializuje se na výrobu modulů a systémů pro zprávu video obsahu. Naše partnerství je založeno na dlouhodobé profesionální spolupráci.

Retrospect zálohování a obnova software. Poskytuje řešení na klíč pro ochranu důležitých data na serverech Windows, Macintosh, Linux i na stolní počítačích a noteboocích.

Vmware

VMware - mohutný virtualizační nástroj.

Axis

AXIS Comunication - přední výrobce v oblasti síťového videa a hlavním aktérem v oblasti přechodu z analogového na digitální videodohled.

Sophos

Sophos Ltd. - Bezpečnostní produkty v oblasti IT jsou stále složitější, ruku v ruce se složitostí sítí, které se snaží zabezpečit. V Sophos ví, že výhoda není ve složitosti bezpečnostního řešení. Nabízí odpovědi na bezpečnostní otázky s vědomím, že přehledné zabezpečení přináší lepší bezpečnost.

Fortinet

Fortinet - vlajkovou lodí na poli nejen síťové bezpečnosti je Enterprise Firewall a FortiGate. Variabilita a všestrannost umožňuje implementaci do každého prostředí tak aby poskytla širokou škálu bezpečnostních funkcí další generace.

Spectra

Spectra Logic Corporation - je lídrem v oboru ukládání velkého množství dat v systémech s vysokou koncentrací. V portfoliu má plně automatizované robotické a hybridní systémy pro práci s LTO a HDD.

CISCO Cisco Systems, Inc. - je jedna z největších počítačových firem dnešní doby a dominující hráč na poli síťových prvků. Mimo jiné vyrábí ethernetové i ATM switche, routery, VoIP gatewaye a IP telefony.

autor: GOPE, datum: 02.07.2012 08:46